Pozvánka na vernisáž Individuálně Zusammen

Aktualizováno: 31. 8. 2023

Umělecká skupina Modřanen Schule vás srdečně zve na vernisáž výstavy INDIVIDUÁLNĚ ZUSAMMEN, která se uskuteční ve čtvrtek 21. 4. 2022 v 19 hodin v prvním patře kavárny mamacoffee, Vodičkova 6, Praha 1. Součástí vernisáže bude umělecká performance.

Výstava bude probíhat do 1. 6. 2022. Výstava je prodejní. Koupí uměleckých děl podpoříte neziskovou organizaci Tosara, která se zabývá vzděláváním dětí v sociálně nepříznivých podmínkách.

- - - - - - - - - - - - - - -

V mamacoffee se potkávají různí lidé, různé individuality. Tyto rozdílné osobnosti mají mnoho společného, ať už je to láska ke kávě, názorové souznění, potřeba se společensky angažovat, vztah ke kultuře a umění. Individuálně Zusammen je výstava etablované umělecké skupiny Modřanen Schule, která toto téma individuálně přenesla na plátna tvořená společným základem. Základem, který tvoří srdce mamacoffee.